Biuletyn Informacji Publicznej

Zawiera informacje publiczne w postaci elektronicznej, wymagane przez polskie prawo.

Główna treœść strony

Składy Komisji Stałych Rady Gminy Brańszczyk Kadencji 2010-2014

KOMISJA FINANSÓW I GOSPODARKI
1.Bębenek Czesław - Przewodniczący Komisji
2.Perzyna Lesław - Zastępca Przewodniczącego Komisji
3.Wyszyńska Jadwiga - członek
4.Kukwa Andrzej Marek - członek
5.Kądziela Stanisław - członek
6.Skłucki Andrzej - członek
7.Głowacki Zdzisław - członek
8.Sowa Sławomir - członek


KOMISJA OŚWIATY I SPRAW SPOŁECZNYCH
1.Zagożdżon Hanna - Przewodnicząca Komisji
2.Głowacki Zdzisław - Zastępca Przewodniczącej Komisji
3.Bębenek Czesław - członek
4.Mikołajewska Elżbieta - członek
5.Szymanik Jan - członek
6.Pieńkos Krzysztof - członek
7.Gałązka Sławomir - członek
8.Wyszyńska Jadwiga - członek
9.Kukwa Andrzej Marek - członek
10.Kądziela Stanisław - członek
11.Skłucki Andrzej - członek
12.Perzyna Lesław - członek
13.Stoszewska Jadwiga -członek



KOMISJA REWIZYJNA
1.Szymanik Jan - Przewodniczący Komisji
2.Pieńkos Krzysztof - Zastępca Przewodniczącego Komisji
3.Gałązka Sławomir - członek
4.Mikołajewska Elżbieta - członek
5.Stoszewska Jadwiga -członek
6.Sowa Sławomir -członek
7.Zagożdżon Hanna -członek



Wytworzył:Kamil Ginko, data: 14.01.2011 r., godz. 10.25
Wprowadził:Adam Podemski, data: 16.01.2007 r., godz. 06.19
Ostatnia aktualizacja:Kamil Ginko, data: 04.01.2013 r., godz. 11.54
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
04.01.2013 r., godz. 11.54Kamil GinkoEdycja strony
14.01.2011 r., godz. 10.20Kamil GinkoEdycja strony
14.01.2011 r., godz. 10.19Kamil GinkoEdycja strony
14.01.2011 r., godz. 10.18Kamil GinkoEdycja strony
14.01.2011 r., godz. 10.10Kamil GinkoEdycja strony
14.01.2011 r., godz. 10.09Kamil GinkoEdycja strony
14.01.2011 r., godz. 10.03Kamil GinkoEdycja strony
17.03.2008 r., godz. 07.30NieznanyPublikacja składów wszystkich komisji
16.01.2007 r., godz. 06.19Adam PodemskiDodanie strony do BIP.

Strona oglądana: 7561 razy.